A-tým

Fanklub FK Teplice vyhrál fotbalový turnaj v Hrobě

16. června 2012 / 19:56:59 / redakce

Oficiální fanklub FK Teplice se dnes zúčastnil fotbalového turnaje v Hrobě, kde narazil na druholigový ženský tým DFK Teplice a také na "Dream team", což byl celek složený z realizačního týmu DFK a také bývalých hráček tohoto celku. Turnajové zápasy se hrály na 2 x 30 minut a fanklub si musel navíc poradit s hendikepem v podobě menšího počtu hráčů, narozdíl od ostatních týmů mohl do zápasu nasadit jen brankáře a devět hráčů do pole, zatímco zbývající týmy hrály klasicky 10+1.

I přes to však fanklub předvedl perfektní výkony a oba své soupeře zaslouženě porazil. V prvním utkání nejdříve rozstřílel "Dream team" 10:2 a v rozhodujícím zápase proti DFK Teplice se za první poločas dostal do vedení 5:0. Pak sice teplické ženy zkorigovaly skóre, ale po výhře 7:3 se fanklub může radovat z první trofeje. Poděkování patří vedení FK Teplice za zapůjčení kompletní sady dresů a DFK Teplice za pozvání na turnaj.