U15: FK Teplice U15 – FC Slovan Liberec 6:0 (3:0)

​ V dalším přípravném utkání se utkali naši nejstarší žáci se stejně starými hráči z Liberce. Zápas se více povedl Teplicím. Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně. Předváděli rychlý, kombinační fotbal a vytvářeli si velké množství šancí. V prvním poločase se dostal do několika zakončení aktivní Krogner, ale vždy našel připraveného hostujícího brankáře. V 31. Minutě se konečně dočkal. Po přihrávce Fabiána vymetl šibenici a zvyšoval už na 2:0 pro domácí. Dvě minuty před tím se prodral důrazný Baftijar před hostující branku a jeho střelu dorazil Kolárik. Do poločasu zvyšoval velmi dobře hrající Fabián na 3:0. Ve druhém poločase pokračovala herní převaha teplických a po dvou brankách Krajíčka, který se vrátil po dlouhodobém zranění, a jedné Fabiána upravili domácí skóre na konečných 6:0.

Branky FKT: Fabián 2, Krajíček 2, Kolárik, Krogner
Sestava FKT: Dombrovskij, Kolárik, Kraus, Hora, Radoš, Stružinský, Baftijar, Zaspal, Krogner, Navrátil, Fabián
Střídali: Emmer, Sejk, Krajíček, Steinsdörfer
Trenéři: Tomáš Heidenreich, Zlatan Košťál

Tomáš Heidenreich, trenér: Zápas jsme odehráli výborně. Po celé utkání jsme předváděli rychlé kombinace a několik hráčů předvedlo skvělé individuální výkony. Dařily se nám zejména akce po křídlech a velmi mě těší, že všechny branky jsme vstřelili po vědomých a vypracovaných akcích. Výborný výkon v utkání podali Fabián, Krogner a Krajíček, který nastoupil po několikaměsíčním zranění.