​Lüftner a Gregáň v nominacích jednadvacítek

Michael Lüftner a Miroslav Gregáň jsou v nominacích reprezentací pro následující reprezentační termín, který je na programu po příštím ligovém kole.

Michael Lüftner nechybí v nominaci českého týmu do jednadvaceti let. Ta se nejprve střetne v Uherském Hradišti s Lotyšskem a následně zamíří na Maltu. Mezi náhradníky pro tento sraz je i teplický Otto Urma, který momentálně hostuje v Sokolově

Miroslav Gregáň se po úspěšném úvodu angažmá v Teplicích představí pro změnu ve slovenské jednadvacítce. Tu čeká zápas Challenge Trophy proti Estonsku.

Během reprezentační pauzy bude hrát přátelský zápas také česká dvacítka, mezi náhradníky pro tento sraz je Petr Kodeš a také Petr Výborný, který momentálně hostuje v Ústí.