Stanislav Hejkal na lavičce Teplic končí

Po prohře s pražskou Spartou na lavičce FK Teplice po více než dvou letech končí hlavní trenér Stanislav Hejkal, jeho bilance se tak zastavila na počtu 64 ligových utkání, ve kterých vedl žlutomodré jako hlavní trenér. "Trenér již po nepovedeném zápase s Libercem věděl o podmínce, kterou jsme mu stanovili a tou byl zisk tří bodů z následujících dvou utkání, což bohužel nesplnil. Přesto mu děkujeme za odvedené služby a přebudování kádru, na kterém se podílel," říká ředitel klubu Petr Hynek.

Představenstvo spolu se sportovním vedením klubu ihned po utkání se Spartou zasedlo k jednání a nastalou situaci intenzivně řeší. "Věříme, že nový trenér bude představen v řádu hodin, maximálně dnů," dodává Petr Hynek.