​Dorost a juniorka se poprvé představí doma

O tomto víkendu se na domácí půdě poprvé v jarní části soutěží představí teplická juniorka a také nejstarší dorost. Dorostenci nastoupí v sobotu na Angeru a juniorka v neděli v Litvínově.

Dorostenci se představí na umělé trávě v areálu Anger od 11:00 proti Pardubicím, půjde o zápas šestého týmu s třináctým po podzimní části soutěže. Tepličtí si připsali na podzim 29 bodů, jejich soupeři o sedm méně.

Juniorka pak nastoupí v neděli na svém tradičním místě domácích zápasů tedy v Litvínově na umělé trávě od 10:30, kde bude hostit Mladou Boleslav. Ta je po prvním jarním kole na čele tabulky o tři body před pražskou Spartou a desátou juniorku Teplic tak nečeká vůbec nic jednoduchého.

Doražte se podívat na teplická mužstva během tohoto víkendu, A mužstvo Teplic nastoupí až v pondělí na hřišti Mladé Boleslavi.