​Juniorka veze další tři body, tentokrát z Třince

Teplická juniorka pokračuje ve výborných výkonech, veze totiž další tři body ze hřiště soupeře, tentokrát zvítězila 3:2 na hřišti Třince. Juniorka si dokázala poradit i s absencí svého nejlepšího střelce Chukwudi Chukwumy. V utkání třikrát vedla, ale až poslední vedení se jí podařilo udržet a díky tomu zvítězit.

Svěřenci Jakuba Pekaře šli do vedení v 15. minutě zásluhou Dendise, ale domácí za dvě minuty vyrovnali. Ve druhé půli získal náskok pro žlutomodré Martirosyan, Třince opět srovnal, ale vítěznou branku pak zařídil v 79. minutě kapitán Daniel Richter.