​Kupte si ve fanshopu ŽLUTOU MODROU na zápase s Plzní

V neděli bude v prodeji poslední vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ v tomto kalendářním roce, tento magazín se bude tradničně prodávat ve fanshopu. ŽLUTÁ MODRÁ bude za klasickou cenu 20 Kč v prodeji v hlavním fanshopu v prostorech bývalého autosalónu vlevo od vchodu D na stadionu a také ve stánku fanshopu na ochozu jižní tribuny. Hlavní fanshop je otevřen dvě hodiny před utkání a zavírat bude až po konci zápasu.

V novém vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ najdete velký rozhovor se záložnicí ženského áčka Leonou Němcovou, dále v ní najdete informace o podpoře charitativního projektu #newlegs, ale také o soutěžích o automobil Ford a o soutěži o zájezd na Kypr, chybět nebude ani plakát nebo další zajímavé články o historii od historika klubu Pavla Nohála.

Doražte tedy v neděli v 15:00 na utkání FK Teplice - FC Viktorii Plzeň.