​Teplické legendy se zúčastnili prezentace Walking fotbalu

V úterý 31. října se v teplické sportovní hale uskutečnila prezentace Walking fotbalu neboli fotbalu v chůzi, který se hraje od roku 2011 ve Velké Británii a provozovat jej mohou Ti, kdo by jinak kvůli zdravotním problémům nebo věku nemohli fotbal hrát. Prezentaci uspořádala Fotbalová asociace ČR a Zvonkohra z.s. SEN SEN TEPLICE - Zájmový klub Senior speciál Teplice, zúčastnili se jí také teplické legendy Přemysl Bičovský, Jaroslav Melichar a Pavel Verbíř.

Zájem o teplické fotbalové dění prokázali senioři na závěr v testu znalostí o FK Teplice. Ten se podařil, výsledky byly dobré až nečekaně. Také následovaly pěkné odměny. "Díky tepličanu Rudolfu Řepkovi, že dobrou věc přinesl sem, kde je doma. Díky Míše Veselé, že nám hru skvěle prezentovala a také posílila žluté družstvo. Díky teplickým fotbalovým celebritám Přemyslu Bičovskému, Jaroslavu Melicharovi, Pavlovi Verbířovi. Byli jste přátelští a vstřícní, ukázali jste nám, že pořád umíte, jste výrazné osobnosti a máte stále co dobrého dávat svému okolí. Děkujeme vskutku profesionálním trenérům Josefovi Houškovi a Janu Štefkovi – ukázali jste nám, jak umíte tým rozproudit a správně usměrňovat. Také dík Pavlu Verbířovi, že mi předvedl svou pověstnou placírku. Byla jsem zvědavá. Poděkování patří všem seniorům, kteří přišli, těm, kdo nastoupili a bojovali s nasazením a radostí," pochvalovala si akci Helena Voctářová ze spolku Zvonkohra.