​Utkání se Spartou se bude hrát v neděli 7. srpna

První domácí zápas FK Teplice v novém ročníku nejvyšší domácí soutěže se bude hrát v neděli 7. srpna od 19:00 hod. Rozhodl o tom výběr televizních stanic v rámci 2. kola 1. fotbalové ligy. Utkání bude ze Stínadel přenášet televizní stanice O2 Sport.

Předprodej lístků bude zahájen v úvodu týdne před utkání, pro více informací sledujte webové stránky FK Teplice. Na prvním domácím utkání se můžete těšit na novou světelnou obrazovku, jejíž program spolu s týmem, který se o ni během sezóny stará, připravuje Martin Zahálka, režisér zápasového programu na hokejovém MS 2015.

Na tomto utkání budou také poprvé v provozu nové elektronické turnikety, proto je potřeba stadion dorazit s předstihem, aby se všichni návštěvníci dostali do hlediště včas. Pro fanoušky tak bude stadion otevřen již dvě hodiny před zápasem a předzápasový program začně 90 minut před utkáním.