​V Teplicích proběhne kvalifikační turnaj reprezentace U19

V prvním říjnovém týdnu, konkrétně od 6. 10. do 11. 10. 2016 a zejména v rámci říjnové víkendové reprezentační přestávky proběhne v Ústeckém kraji kvalifikační turnaj Mistrovství Evropy kategorie U19, které vyvrcholí v červenci 2017 v Gruzii.

Český národní tým U19 v základní části kvalifikace narazí na soupeře Francie, Slovinska a Estonska a pokusí se vybojovat postup do elitní fáze, kam postoupí dva nejlepší celky. Tepličtí diváci mají možnost na našem stadionu shlédnout hned dva zápasy, a to čtvrteční večerní souboj České republiky a Estonska a v sobotním odpoledni pak zřejmě největšího favorita turnaje, tým Francie U19 v souboji proti Estonsku. Kompletní rozpis utkání celého turnaje je uveden níže.

V širším kádru českého výběru U19 figurují brankář Jan Plachý a obránci Karel Hasil s Markem Richtrem, kteří budou s napětím očekávat konečnou nominaci trenéra Jana Suchopárka.

Město Teplice se navíc stalo hostitelem hned tří zúčastněných týmů, kteří zvolili ubytování v našem městě. Zájemci tak mají možnost shlédnout i tréninkový proces Francie, Estonska nebo Slovinska, který svůj mezi-zápasový program rozhodí na tréninková hřiště do Proboštova, Dubí-Pozorky, Bíliny, Krupky a případně i areálu Stínadel. O přesnějším průběhu kvalifikačního týdne budeme informovat na klubových webových stránkách.

Program zápasů:

Čtvrtek 6. 10. 2016 14:30 (Chomutov) Francie – Slovinsko