​Žákyně zaznamenaly historicky první výhru v první lize

Starší žákyně FK Teplice ve svém druhém utkání v nejvyšší soutěži zaznamenaly svou historicky první výhru, když dokázaly porazit 1:0 na domácí půdě Duklu Praha.

Utkání se hrálo na stínadelském Mexiku a svěřenkyně trenéra Bohumila Kudrhalta se po bezbrankové první půli dostaly do vedení ve 38. minutě, když se krásně z dálky trefila kapitánka Denisa Rezková, neteř záložníka A mužstva Jana Rezka.

Do konce utkání už teplické hráčky udržely čisté konto a ve druhém utkání I. ligy starších žákyň si připsaly první výhru pro žlutomodré barvy. Ve čtvrtek čeká na žákyně Teplic dohrávka na hřišti Slavie a v neděli od 13:00 se představí opět na domácí půdě, tentokrát v Dubí - Bystřici proti Liberci.