MU: SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE - FK TEPLICE 1:4 (0:3)

Česká liga žáků U15 – skupina A –

SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice 1:4 (0:3)

Branky FKT: 26. a 50. Leder, 6. Sejk, 12. Janda.

Sestava: Kosinský (57. Četverik) – Kozák (50. Kibal), Lukáš, Klepáček, Hadinec (43. Cajthaml) – Hural – Sinu (57. M. Vachoušek), Sejk – Kovalčík (43. Orgoň), Janda (53. Kolárik), Leder.

Miroslav Šašek, trenér:

„Úvodní jarní zápas jsme odehráli v Českých Budějovicích. 1. poločas jsme kontrolovali, brzy se ujali vedení, dobře jsme kombinovali a dostávali se před branku soupeře. Z herní převahy jsme vytěžili další dva góly, ale několik velkých šancí jsme doslova zahodili. Po změně stran jsme však od aktivní hry ustoupili. Příliš jsme se dopouštěli chyb v mezihře, nepřesnost v kombinaci a netrpělivost při zakládání akcí nás stály hodně sil, přesto jsme dokázali počtvrté skórovat. Zbytek zápasu z naší strany nebyl vůbec dobrý. Hráči působili unaveně, úplně jsme přestali hrát a náš projev nesplňoval parametry výkonů z předchozích utkání.“