V neděli MU na hřišti Českých Budějovic

V neděli 29.5. odehrajeme od 14:15 mistrovské utkání 25.kola České ligy mladšího dorostu U16 A, kdy zajíždíme na hřiště týmu SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE.

Utkání bude odehráno na přírodním trávníku Sportovního centra mládeže SCM Složiště v Českých Budějovicích, ulice V hluboké cestě 2288, PSČ 370 06.

Mapu SCM Složiště najdete ZDE.

GPS souřadnice SCM Složiště v Českých Budějovicích: 48°95´89.100"N, 14°50´00.125"

Plánovač trasy z teplických Stínadel do SCM Složiště v Budějovicích najdete ZDE.

Nominace FK Teplice U16 na mistrovské utkání s SK Dynamo České Budějovice: bude hráčům oznámena po skončení pátečního tréninku na teplických Stínadlech ( ! )

Sraz nominovaných hráčů je v neděli ráno v 6:45 na recepci stadionu na Stínadlech. Odjezd autobusem společně s hráči FK Teplice U17 je v 7:00. Předpokládaný návrat zpět na teplická Stínadla je cca mezi 19:30 až 20:00.

Mistrovské utkání týmů U17 má výkop již ve 12:00 hodin ( ! )

Hráči, kteří pojedou přímo do Českých Budějovich s rodiči mají sraz u kabin areálu SCM Složiště nejpozději ve 13:00 a budou s dostatečným časovým předstihem o této skutečnosti informovat SMS zprávou vedoucího mužstva. Děkujeme za pochopení.

Foto: SCM Složiště v Českých Budějovicích

Hráči si na sebe vezmou : vycházkový set UMBRO - tepláky, mikinu s kapucí a tričko UMBRO. Sebou nezapomenout : tréninkovou mikinu, šusťákovou bundu, tepláky a bavlněné tričko UMBRO, termoprádlo v barvě dresu ( žlutý vrchní díl s dlouhým rukávem a modrý krátké šortky ), chrániče holení a kotníků, úchyty chráničů v barvě stulpen ( žluté a bílé ), obuv vhodnou na přírodní trávu - kvalitní lisovky ( FG ) a také lisokolíky ( SG-PRO ), dále věci na koupání ( pantofle, ručník a sprchový gel ), pití na celý den, svačinu včetně ovoce a zeleniny na celý den a také proteinovou tyčinku na rychlé doplnění energie.