V neděli na Stínadlech s FK Pardubice

V neděli 22.5. odehrajeme od 16:45 další mistrovské utkání České ligy mladšího dorostu U16 A, kdy v rámci 24.kola přivítáme na domácím hřišti tým FK PARDUBICE.

Utkání bude odehráno na přírodním trávníku hřiště číslo 2 - "Mexiko" - areálu stadionu na Stínadlech.

Nominace FK Teplice U16 na mistrovské utkání s FK PARDUBICE : bude hráčům oznámena po skončení pátečního předzápasového tréninku na Stínadlech ( ! )

Sraz nominovaných hráčů je v neděli odpoledne v 15:30 v domácí kabině č. 6 na Stínadlech ( ! )

Hráči si na sebe vezmou : vycházkový komplet UMBRO ( tepláky nebo šortky, tričko, mikina ). Sebou nezapomenout : tréninkové bavlněné tričko, tréninkovou mikinu a tréninkovou šusťákovou bundu UMBRO, termoprádlo ( vrchní díl - žlutý + šortky - modré ), chrániče holení a kotníků, úchyty chráničů v barvě stulpen ( bílé a žluté ), obuv vhodnou na přírodní trávu - kvalitní lisovky ( FG ) a lisokolíky ( SG-PRO ), dále věci na koupání ( pantofle, ručník a sprchový gel ) a proteinovou tyčinku na rychlé doplnění energie.