1. FC Slovácko_x_FK Teplice - komentář k zápasu

Tepličtí fotbalisté prodloužili sérii ligové neporazitelnosti na deset zápasů. V 11. kole nejvyšší soutěže uhráli v Uherském Hradišti se Slováckem, které vedl nový kouč Stanislav Levý, remízu 1:1. Žlutomodré poslal do vedení pátým gólem v sezoně útočník Jiří Mašek, za domácí srovnal v polovině druhého poločasu Pavlík, který proměnil penaltu, kterou odpískal rozhodčí Helebrant po faulu Krmaše na Polácha. Tepličtí se v zápase museli obejít bez zraněných Fenina, Ryšky a nemocných Kaufmana a Kowalíka.

1. FC Slovácko - FK Teplice 1:1 (0:1)

Branky: 67. Pavlík z penalty - 45. Mašek. Rozhodčí: Helebrant. ŽK: Polách - Hunal, Sabou. Diváci:5582. Slovácko: Drobisz - Švejnoha, Rajnoch, Šuškavčevič, Palinek - Petržela (87. Malcharek), Pavlík, Polách, Roth (69. Lička) - Ivana, Ordoš (69. Sowunmi). Teplice: Poštulka - Klein, Rada, Hunal, Krmaš - Doležal (68. Jirsák), Sabou, Benát, Verbíř (90. Szabó) - Mašek, Varadi (62. Rilke).