Admir Ljevakovič zvítězil v anketě Nejúspěšnější sportovec Teplicka

Admir Ljevakovič má za sebou úspěšné období v tradičních anketách, které vyhlašují různá média. V minulém týdnu totiž zvítězil v anketě Osobnost ústeckého kraje a dnes pak také v anketě Nejúspěšnější sportovec Teplicka.

Tato anketa měla svůj slavnostní večer dnes v Krušnohorském divadle v Teplicích, hlasují v ní čtenáři Deníku, zástupci ČUS, sportovních klubů i místní samosprávy. Předávání doslova ovládli hráči FK Teplice, kteří bodovali hned v několika kategoriích. Admir Ljevakovič dokázal zvítězit v hlavní anketě před druhým Tomášem Grigarem, na šestém a sedmém místě se pak umístili David Vaněček a Martin Fillo. Ljevakovič se navíc stal také Sportovní hvězdou Deníku, což je kategorie, ve které rozhodují jen hlasy čtenářů.

V další kategoriích na tom byli žlutomodří také výborně, v dospělých týmech zvítězilo teplické A mužstvo, v mládežnických týmech pak teplická juniorka, v mládežnických jednotlivcích se pak mohl radovat novopečený člen teplického A mužstva teprve osmnáctiletý Patrik Žitný.