B-tým startuje už tuto sobotu!

Ženy mají za sebou dvouměsíční zimní přípravu a tento týden je čeká první mistrovské utkání.

Na umělé trávě v Teplicích Na Stínadlech se ženy představí od 11:00 proti Libušínu. Po podzimu je družstvo Libušína na devátém místě se skórem 6:48 a na kontě mají pouze dva získané body.

Jak vzpomínáš na poslední zápas s Libušínem?
„V posledním zápase s Libušínem jsme zvítězili 0:3, kde jsme měli štěstí, soupeř neproměnil své šance a my jsme naopak přidali góly po protiútocích.
S jakým cílem chcete vstoupit do tohoto utkání?
„V tomto utkání bychom chtěli podat co nejlepší výkon a zopakovat vstup jako v podzimní části. Během podzimu se nám nepodařilo zvítězit na domácí půdě, a proto bychom chtěli se pokusit tuto sérii proher na domácím hřišti přerušit a získat tři body ihned v úvodním utkání” – říká Natálie Rosová před začátkem jarní části sezóny.

Přijďte podpořit ženské béčko v prvním jarním utkání.