Den otevřených dveří přilákal mnoho fanoušků

Po úvodní debatě mezi fanoušky a vedením klubu pokračoval dnešní program na Stínadlech prohlídkami pro veřejnost, na ty dorazilo téměř 150 fanoušků, kteří byli zvědaví především na nový trávník či novou světelnou obrazovku na stadionu Na Stínadlech.

Prohlídky stadionu začínaly v hostující kabině, kde fanoušci mohli shlédnout místnosti určené hostujícím týmům při zápasech na Stínadlech. Mnohem více pak fanoušky zajímala domácí kabina, kde mohli nahlédnout do "špinavé" kabiny, regenerace i do "čisté" kabiny.

Pro fanoušky byla připravena také prohlídka kabiny rozhodčích nebo síně slávy, kde jsou vystaveny historické poháry FK Teplice a předměty z utkání v evropských pohárech. Po posilovně a press centru pak přišel zlatý hřeb celé prohlídky, což byl nový trávník a nová světelná obrazovka.

Vůbec poprvé tak veřejnost mohla vidět v provozu novou LED obrazovku a také LED perimetry, kterých je 50 metrů kolem hřiště. Fanoušci se také mohli přesvědčit, že nový trávník se zelená a bude připraven na první domácí utkání, které se proti pražské Spartě odehraje v neděli 7. srpna od 19:00 hod.