Dvanáctka obsadila druhé místo na turnaji v Praze

V sobotu se teplický tým U12 účastnil tradičního turnaje Teekane cupu v Praze na Motorletu. Turnaje se účastnilo deset týmů systémem každý s každým. Tepličtí mladíci se po celý turnaj prezentovali velmi dobrým výkonem, kdy ke každému zápasu přistoupili velmi zodpovědně a koncentrovaně. "Kluci se během celého turnaje prezentovali aktivní hrou směrem dopředu, kdy si v každém zápase vypracovali mnoho šancí a zakončení a díky této aktivitě byli odměněni brankami, která znamenala výhry i s týmy jako AC Sparta Praha, Dukla Praha, Bohemians 1905, 1. FK Příbram," pochvaloval si hlavní trenér týmu Jakub Šlitr. Tým žlutomodrých obsadil celkově druhé místo, které bylo zcela zasloužené a hráči svými výkony výborně reprezentovali FK Teplice.

Sestava: Grüman Jan, Šístek Denis, Jakubíček Vít, Vršata Marek, Zápotocký Jaroslav, Jungmann Marek, Lachman Jakub, Zápotocký Jiří, Bartoš Václav, Letocha Radek, Douša Ota, Vyhnal Jakub, Trnovec Michal, Život Patrik, Hopi Enis

Trenéři: Šlitr Jakub, Havlík Václav, Procházka Lukáš, Jungmann František - vedoucí

Teekane cup U12 - 14.11.2015:
FKT - 1.FK Příbram 1:0 (Bartoš)
FKT - Dukla Praha 4:0 (2 x Jungmann, Hopi, Zápotocký Jiří)
FKT - AC Sparta Praha 2:1 (Trnovec, Lachman)
FKT - Motorlet Praha 6:0 (2 x Hopi, Vršata, Letocha, Bartoš, Lachman)
FKT - Bohemians Praha 1905 1:0 (Vyhnal)
FKT - Tempo Praha 3:0 (Jakubíček, Zápotocký Jaroslav, Letocha)
FKT - SK Slavia Praha 0:4
FKT - RMSK Cidlina 4:0 (2 x Život, 2 x Zápotocký Jiří)
FKT - Ústí nad Labem 0:3