FK Teplice spouští internetový předprodej vstupenek

FK Teplice spouští se startem jarní části sezóny internetový předprodej vstupenek. Nyní už tedy bude stačit jen několik kliknutí a budete si moci z pohodlí domova zakoupit vstupenku na utkání v AGC Aréně. "Jsme rádi, že se nám podařilo dokončit internetový předprodej a fanoušci si budou moci koupit vstupenky přímo od svého počítače bez jakéhokoliv navýšení ceny. Věříme, že především fanoušci bydlící mimo Teplice si tuto variantu předprodeje oblíbí," říká manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík, který má ticketing v severočeském klubu na starosti.

Předprodej zatím běží v testovacím režimu, na zápas s Brnem je tak možné zakoupit si elektronickou vstupenku pouze na hlavní tribunu, od dalších zápasů však již bude možné kupovat všechny druhy vstupenek, kromě hostujícího sektoru, který není vybaven turnikety.

Předprodej vstupenek najdete na homepage webových stránek pod ikonkou vstupenky vlevo nahoře, tato ikona odkazuje na stránku, kde si vyberete utkání, na které chcete vstupenku zakoupit, a pokračujete k nákupu vstupenek. Po samotném nákupu, který zaplatíte pomocí platební karty, vám dorazí na email potvrzovací zpráva s odkazem na vstupenku.

Pokud si tento odkaz nebo QR kód otevřete v mobilním telefonu, tak si můžete stáhnout elektronickou vstupenku přímo do něj a na stadion projdete pouhým přiložením displeje mobilního telefonu se vstupenku ke čtečce na turniketu. Pozor si musí dát majitelé tzv. phabletů, protože tyto přístroje s velkou úhlopříčkou se ke čtečce nedají přiložit. Kdo nedisponuje chytrým telefonem, tak si na odkaze v emailu může vstupenku vytisknout a čárový kód poté opět jen přiloží ke čtečce.

Do mobilního telefonu si také můžete stáhnout mobilní kartu fanouška FK Teplice, kterou najdete ZDE a která vás jednoduše na předprodej odkáže na své zadní straně. Přes tuto mobilní kartu fanouška také budete moci dostávat různé notifikace o novinkách či získávat slevy v našem fanshopu na stadionu.

Poprvé si tedy elektronické vstupenky můžete koupit již nyní
ZDE a přijít s nimi na zítřejší utkání Teplice - Brno, které se v AGC Aréně na Stínadlech hraje od 15:30.