Facebooková soutěž má dalšího výherce

V pátek skončilo další kolo facebookové soutěže. Jako před každým domácím zápasem soutěžily vaše fotografie na facebookové stránce FK Teplice o lístky na tento duel. Tentokrát zvítězil David Hanzlík, který získal 150 "To se mi líbí".

Od pondělí budeme soutěžit o lístky na zápas Teplice - Dukla Praha. Do soutěže budou zařazeny vaše fotografie s některým z hráčů teplického A mužstva, proto najděte fotky z autogramiád či jiných akcí a neváhejte je zaslat na martin.kovarik@fkteplice.cz. Odměnou vám mohou být dva lístky na zápas Gambrinus ligy a otištěná fotografie v zápasovém magazínu ŽLUTÁ MODRÁ.

I nadále navíc soutěžíme o plyšového geparda. Až do 30.dubna můžete zasílat své fotky s gepardicí Jane na stejný e-mail a zúčastnit se této facebookové soutěže.