Fanoušci se mohou těšit na dárky od Terezia Company

FK Teplice spolu s partnerem klubu společností Terezia Company připravil pro všechny fanoušky zajímavé akce během následujících zápasů. Už v sobotu během utkání s Příbramí se zopakuje akce z utkání s Jabloncem. Prvních 200 návštěvnic duelu s Příbramí obdrží LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem, výtažky z rakytníku a lipového květu v hodnotě 179 Kč. Výživný krém efektivně hydratuje, zvláčňuje, vyživuje a zklidňuje vysušenou pokožku rukou. Aktivně pomáhá regenerovat suchou popraskanou kůži a zanechává ji jemnější a hebkou. Plody rakytníku a lipového květu obsahují komplex výživných látek, které poskytují pokožce potřebnou výživu, odolnost, omezují podráždění a zánětlivost, podporují hojení a působí antibakteriálně.

Terezia Company je dlouhodobým partnerem klubu a dodává teplickým hráčům své výrobky podporující imunitu. Dárky budou příchozím ženám rozdávány po průchodu turnikety na vchodech "B" a "D". Krém i další produkty od Terezia Company lze získat s 20% slevou i na webu partnera www.terezia.eu, stačí pouze použít slevový kód FKT, který obdrží všichni fanoušci na pokladnách stadionu během jarní části ligové soutěže. Další akci si Terezia Company připravila na příští utkání s Libercem, kdy se mohou na dárky těšit nejmenší fandové žlutomodrých. Na vchodech na stadion totiž budou rozdávány balení Rakytníčku všem dětským návštěvníkům utkání.