Hašek: Chci poděkovat fanouškům

Rozdílné bylo rozpoložení obou trenérů po přátelském duelu České republiky s Belgií. Zatímco Ivan Hašek mohl být spokojený, Franky Vercauteren svůj celek bez obalu zkritizoval.

Belgický trenér hned na úvod tiskové konference pogratuloval české reprezentace: "Domácí tým zvládl utkání úspěšně, chtěl bych mu pogratulovat, současně také domácímu kouči," pronesl Franky Vercauteren.

Neskrýval také kritiku na své hráče. "Nestíhali jsme české hráče, domácí byli celý zápas lepší. Výkon se nedá omluvit, i když to byl přátelský zápas, měli jsme podat lepší výkon," dodal.

Naopak výrazně spokojenější byl Ivan Hašek, avšak výkon v úvodu zápasu ho také nepotěšil. "Do utkání jsme nevkročili šťastně, byli jsme v křeči prvních dvacet minut, nehráli jsme to, co jsme si řekli před zápasem. Postupem času jsme se zlepšovali a v závěru utkání jsme hráli velice dobře. Chtěl bych poděkovat pořadatelům a především divákům zde v Teplicích za výborné prostředí. Jsem moc rád, že jsme utkání zvládli," hodnotil nový reprezentační trenér.