Jakub Diviš: Venku jsme bohužel jiné mužstvo

Jakub Diviš předvedl ve vršovickém Ďolíčku několik pěkných zákroků, dvakrát ale lovil míč z branky. Klokani vyhráli 2:0 a Diviš hledal na pozápasové tiskové konferenci odpovědi na otázky, které zkoumaly příčinu další teplické venkovní porážky.

Proč jste zápas nezvládli?
Mluvíme spolu bezprostředně po zápase, na nějaký hlubší rozbor je ještě brzy. První poločas z naší strany nebyl dobrý, nedostali jsme se do hry, byli jsme pod tlakem, nedařilo se nám podržet balón dopředu, nic jsme nevymysleli. V kabině jsme si něco řekli, ale hned jsme inkasovali. Ten gól určil zbytku zápasu ráz. Pak jsme se trošku do utkání dostali, trefili jsme tyč, bohužel jsme toho dnes předvedli hodně málo.

Před týdnem to se Zlínem bylo dobrý, venku se vám ale nedaří. Proč?
To kdybychom věděli, tak máme víc bodů z venku. Takhle se v tom nějak plácáme. Doma jsme celkem úspěšní, venku až na zápas s Duklou jsme takový sparing spíš. Venku jsme úplně jinde, jiné mužstvo. Většinou jsme pod tlakem, inkasujeme, pak začneme hrát. Venku jsme zkrátka mizerní. Musíme si to rozebrat v kabině.

Co obdržené góly?
Ten první byl centr od Reitera, Bartek se dostal přes Lojzu Hyčku, byl to nepříjemný balón, musím se na to podívat, jestli se dalo vyběhnout. Při druhém gólu nevím, Klokanů bylo u nás moc, my nevím, kde jsme byli.