Juniorka podlehla Spartě

Teplická juniorka dnes na úvod jarní části Juniorské ligy podlehla na domácí půdě Spartě 1:3. Zápas proti posílenému soupeři hodně poznamenali úvody obou poločasů, ve kterých žlutomodří inkasovali po hlavičkách Matouška respektive Juliše. Zásluhou Malce sice tepličtí v 56.minutě snížili, ale i přes velký nápor se jim nepodařilo dosáhnout vyrovnání. Naopak sparťané v nastaveném čase Čavošem upravili na konečných 1:3.

"Odehráli jsme náročný zápas, skoro bych řekl, že s B mužstvem a nikoliv juniorkou Sparty Praha. Pomohl nám svým výkonem brankář Patrik Lukáč, postupně se k němu přidali i někteří další hráči. V prvním poločase soupeř prokázal velkou kvalitu a my jsme hrozili jen rychlými útoky. V rozhodujících chvílích jsme si nedokázali přesně přihrát, a tak jsme se nedokázali dostat do gólových situací. Ve druhé půli jsme předvedli rozdílný výkon a získali jsme územní převahu. Soupeře jsme zatlačili k jeho pokutovému území. Po gólu Malce mohli vyrovnat Strada a Stibor, brankáře hostí ale zastoupili obránci, kteří naše gólové zakončení zablokovali. Za zvýšené úsilí by byla přijatelnější prohra 1:2 nebo 2:3," hodnotil zápas kouč Roman Marčok.

Teplice U21 - Sparta Praha U21 1:3 (0:1)
3.Matoušek, 48.Juliš, 90.Čavoš - 56.Malec.
ŽK: 71.Exner, 83.Batryn - 78.Macháč.
Rozhodčí: Pechanec - Štěrba, Klupák.
Sestava Teplic: Lukáč - Hejda (48.Stibor), Heger, Bubeníček, Urma - Takács (59.Batryn) - Strada, Richter, Výborný (48.Exner), Malec - Chukwuma (66.Schettl)