Juniorka porazila 3:1 Vyšehrad

Teplická juniorka dnes nahradila v přátelském zápase na Vyšehradě s místním třetiligovým týmem áčko žlutmodrých. Vedla si však v tomhle zápase na výbornou, svěřenci Stanislava Hejkala dokázali zvítězit 3:1. Skóre otevřel v 26. minutě po centru Diaze Novotný, poté se prosadil z penalty Šup a následně přidal třetí branku v rychlém sledu Šup po další nahrávce Diaze. Domácí Slavoj dokázal zkorigovat skóre až těsně před koncem.

"Do utkání jsme vstoupili pasivně, což mě velmi mrzí. Čekali jsme, co nám soupeř dovolí, hráči poté zjistili, že síla soupeře není taková, jakou očekávali a začali hrát svojí hru. Zbytek poločasu jsme už dominovali a vstřelili tři branky po vypracovaných akcích. Do druhé půle jsme prostřídali a tempo trošku opadlo, ale pak jsme se zase do hry zase dostali a zápas kontrolovali," hodnotil utkání trenér Stanislav Hejkal.

Vyšehrad - Teplice U21 1:3 (0:3)
Branky Teplic:
26. Novotný, 30. z pen. a 34. Šup.
Sestava Teplic: Němeček - Kodeš (62. Zeman), Zeman (46. Kotrba), Hasil - Kodad, Domago (55. Rivera), Berešík, Novotný - Gebert (46. L. Kučera) - Diaz, Šup.