Juniorka porazila Slavii

Teplický juniorka i nadále kraluje Juniorské lize. V dnešním utkání porazila na domácí půdě Slavii Praha 1:0 zásluhou branky Daniela Soungoleho.

Teplický tým byl od úvodu utkání lepším týmem, ale dlouho se nemohl prosadi gólově. Až přišla 23. minuta a Švejda posadil přímý kop na hlavu Daniela Soungoleho, který ho s přehledem uklidil do branky. Žlutomodří mohli do poločasu vedení navýšit, ale hosty podržel brankář Vantruba.

Po změně stran se hrálo hodně nahoru dolů se šancemi na obou stranách, jenže ani jeden tým už nedokázal vstřeli branku. Brankáři Němeček s Vantrubou si se všemi šancemi poradili, takže utkání skončilo výhrou Teplic 1:0.