Juniorka prohrála v Hradci

Juniorka dnes prohrála na hřišti Hradce Králové vysoko 0:3, když všechny tři branky inkasovala v závěrečné čtvrthodině.

Domácí měli dvě šance už v prvním poločase, nejprve však skvěle vychytal hradecké hráče Němeček a následně domácí branka nebyla uznána pro ofsajd. Po změně stran mohli jít do vedení tepličtí hráči, ale jejich pokus hlavou mířil jen vedle pravé tyče. V 65. minutě ještě teplický tým opět zachránil Němeček, ale od 77. minuty už byl na tři pokusy krátký a postupně inkasoval branky od Brokeše, Soukeníka a Mikera.

Nadstavbová část Juniorské ligy nyní začne o týden později, než bylo původně plánováno. Důvodem je nařízení Hygienické stanice hlavního města Prahy, kvůli kterému byla odložena tři utkání AC Sparta Praha. Nadstavba tak odstartuje o týden později, a sice v neděli 8. dubna, což bude znamenat jedno vložené kolo v týdnu (5. kolo nadstavbové části, čtvrtek 3. května).