Juniorka remizovala na hřišti Budějovic

Teplická juniorka dnes remizovala na hřišti Dynama České Budějovice v dalším kole Juniorské ligy. Žlutomodří šli už ve 12. minutě do vedení, když se prosadil dalekonosnou ranou Patrik Dressler, jenže Dynamo za čtyři minuty vyrovnalo zásluhou Kadlece. Ve čtyřiadvacáté minutě si pak vstřelil vlastní branku stoper Zárybnický a tepličtí tak prohrávali 1:2. Do poločasu mohl srovnat Šup, ale toho vychytal Luksch.

Do druhé půle udělal Stanislav Hejkal tři změny, ale ty přinesly nejprve pouze aktivitu namísto vyrovnání. V poslední dvacetiminutovce však žlutomodří převzali iniciativu, nejprve byl blízko vyrovnání Berešík, následně Šup, ale obě chyběl kousek k rozvlnění sítě. Až v 74. minutě srovnal z přímého kopu parádně Dressler. Tepličtí dokonce mohli jít rychle do vedení, nejprve Šup trefil tyč a následně Luksch vychytal Suchana, zápas tak skončil remízou 2:2.