Juniorka v Boleslavi dlouho bojovala o body

Teplická juniorka při utkání v Mladé Boleslavi dlouho boovala o bodový zisk, ale po množství neproměněných šancí a dvou inkasovaných brankách v závěru utkání si veze domů porážku 0:3.

Oba týmy byly posíleny o několik hráčů A mužstva a na hřišti bylo k vidění v první půli vyrovnané utkání. Blízko první brance měli žlutomodří, když Dressler našel Martirosyana a ten trefil břevno. Jenže udeřilo na druhé straně, přetažený centr na zadní tyč trkl do sítě hlavou Laco Takács. Krátce před poločasem se tepličtí dožadovali penalty po faulu na Martirosyana, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.

Od úvodu druhého poločasu vzali otěže utkání do svých ruk svěřenci Jakuba Pekaře. Mladou Boleslav jednoznačně přehrávali a vypracovali si také několik šancí, Dressler trefil tyč, Švejdův pokus vyrazil brankář, Vodiannikova také vychytal domácí gólman, tepličtí tak ne a ne vstřelit branku. Naopak domácí v závěru ještě pojistili výhru brankami Dohnalíka a Klobásy.