MU: 1.FK PŘÍBRAM - FK TEPLICE 2:0 (1:0)

Branky FK Teplice U16 :

Branky 1.FK Příbram :

30´ - Belej F. ( 1:0 ),

70´ - Sirorek P. ( 2:0 ).

Sestava FK Teplice U16 : Blažek - Kafka, Burda, Heidenreich "K", Smékal - Lácha ( 65.Kányai ) - Banh ( 41.Kiňo ), Náhlovský, Novák ( 56.Černý ), Vopat - Šourek.

Realizační tým FK Teplice U16 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 30.

Rozhodčí : Langmajer Lukáš - Šesták Vojtěch, Dvořák Jaroslav.

Žluté karty : 22´ Benda ( Příbram ), 39´ Volf ( Příbram ), 42´ Smékal ( Teplice ), 60´ Náhlovský ( Teplice ), 75´ Melichal ( Příbram ).

Průběh utkání slovy asistenta Radima Laibla : " Na travnatém vedlejším hřišti areálu U Litavky jsme nastoupili proti domácím hostitelům. Začátek utkání byl velmi opatrný, bojovný, se spoustou zbytečných ztrát na obou stranách. Do první větší šance se dostali domácí, ale hostující strážce svatyně Blažek byl na místě. Ve 30. minutě se však domácí ujali vedení, neboť domácí Belej nemohl trefit z trestného kopu lépe – 1:0. Největší příležitost na druhé straně trestuhodně prováhal střelecky indisponovaný Vopat pro dlouhém výkopu Blažka, a tak se do kabin šlo s nejtěsnějším vedením domácího týmu. Druhý poločas se nesl ve znamení platonického tlaku hostů, jejichž akce povětšinou končily před vápnem domácích a nebezpečných protiútoků domácích, kteří byli připraveni potrestat sebemenší nepozornost hostů. Teplický Blažek byl vždy na místě až do 70. minuty, kdy vyrobil obrovskou chybu, kterou domácí hráč potrestal a navýšil tak skóre utkání o dvě branky. Do konce utkání, i přes viditelnou snahu hostů o vstřelení alespoň čestného úspěchu, se již nic podstatného nestalo, a tak dnešní duel skončil výsledkem 2:0. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Domácí vyhráli zaslouženě, měli více šancí a v útočné fázi byli jednoznačně nebezpečnější než my. V tom máme stále velké rezervy. Oproti podzimním zápasům se již dokážeme soupeřům vyrovnat hrou v poli, v některých aspektech máme i navrch, ale v čem jednoznačně zaostáváme, to je finální fáze kolem pokutového území a naše nebezpečnost uvnitř. Na můj vkus se stále málo hráčů zapojuje do útočné fáze. Musíme to jednoznačně do dalších zápasů zlepšit. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s 1.FK Příbram prohlížejte ZDE.