MU: AC SPARTA PRAHA - FK TEPLICE 2:3 (0:2)

Česká liga žáků U15 – skupina A –

AC Sparta Praha – FK Teplice 2:3 (0:2)

Branky: 43. Žížala, 55. Šilhart – 9. Sejk, 30. Sinu, 70. Orgoň.

Sestava: Zdeněk – Kozák (55. Fakin), Kovalčík, Klepáček, Leder – Hural (68. Křivohlavý), Sinu – Janda (65. Kibal) – Orgoň, Sejk, Cajthaml (61. Hadinec).

Miroslav Šašek, trenér:

„S cílem napravit dojem z nevydařeného zápasu v Hradci, jsme proti Spartě odevzdali po herní stránce pouze průměrný výkon. Ve vyrovnaném střetnutí jsme měli sice většinu času mírnou převahu, ale naši hráči se převážně uchýlili pouze k nakopávaným míčům místo kombinace po zemi. I přes tyto nedostatky jsme se během 1. poločasu dostali do dvoubrankového vedení, jenže po změně stran jsme znovu ustoupili od aktivní hry a díky naší nedůrazné defenzivní činnosti domácí srovnali. Utkání směřovalo k remíze, ale v samotném závěru střetnutí jsme po rohovém kopu a závaru před brankou Sparty strhli vítězství na svou stranu. Výkon nebyl ideální, chválím však celý tým za to, že hrál až do úplného konce se snahou zápas vyhrát. Odměnou je cenná výhra.“