MU: FC Viktroria Plzeň - FK Teplice

Ani z Plzně si nejmladší dívky neodvezly tři body. Na půdě Viktorky prohrály 4:0.

Ačkoliv první poločas napovídal příznivému výsledku, tak v druhé půli žákyně Teplic nepohlídaly čtyři akce soupeřek.

Hodnocení trenéra:
„Opět nás čekal těžký soupeř. Jeli jsme do Plzně odhodlaní bojovat, což jsme také na hřišti ukázali. Plzni jsme nedarovali ani metr a dlouho jsme drželi stav 0:0. Myslím, že jsme tím i soupeře dost zaskočili, protože očekávali jednoduché vítězství. Nakonec nás ve druhém poločase zlomily tři hodně nešťastné branky, které jsme inkasovali krátce za sebou. Musím říct, že Viktorka se mi herně velice líbila. Za celý zápas se uchýlila možná tak ke dvěma nakopnutým míčům, jinak vše řešila po zemi a kombinačně. O to víc si musíme vážit předvedeného výkonu, kterým jsme soupeře donutili hrát na 100%. Pokud se nám podaří zlepšit i ofenzivní fázi, můžeme příště takového soupeře potrápit ještě více a třeba i bodovat.” - zhodnotil utkání trenér mladších žákyň.