MU: FK Jablonec - FK Teplice

Ženy FK Teplice zvítězily 0:6 nad družstvem Jablonce. Gólově se prosadila 2x Janečková, Motyčková, Macková, Němcová a Havlíková.

Hodnocení trenéra:

Zápas s Jabloncem, byl pro nás velmi důležitý. Pokud jsme se chtěli vedoucí trojice udržet, museli jsme stejně jako soupeři vyhrát. Ale když už jsme přijížděli do Libereckého kraje a viděli, jak hustě sněží a je zima, tak bylo jasné, že to nebude nic lehkého. Počasí se nakonec umoudřilo a odehráli jsme celý zápas v dobrých podmínkách. Hned od první minuty jsme Jablonec dostali pod velký tlak, ale bohužel nás zradila koncovka. Děvčata byla i nadále trpělivá a věděla, že to musí přijít. Ve 28. minutě se prosadila Janečková a děvčata se zklidnila a do poločasu přidala ještě dvě branky. Druhý poločas byl opět v naší režii a soupeřky jsme k ničemu nepustili. Za předvedenou hru musím holky pochválit” - říká trenér žen, Robert Borosch.