MU: FK TEPLICE - FK PARDUBICE 3:2 (2:1)

Branky FK Teplice U16 :

04´- Heidenreich ( as. Novák, Vopat ) 1:0,

21´- Vopat ( as. Zaspal, Heidenreich ) 2:0,

65´- Jirkovský ( as. Kafka, Kányai ) 3:1.

Branky FK Pardubice :

37´- Boura 2:1,

75´- Boura 3:2.

Sestava FK Teplice U16 : Blažek - Kafka, Burda ( 46.Jirkovský ), Lácha, Náhlovský ( 72.Smékal ) - Heidenreich "K" - Vopat ( 60.Kányai ), Knapík, Novák ( 41.Emmer ), Banh ( 41.Kiňo ) - Zaspal ( 68.Šourek ).

Realizační tým FK Teplice U16 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 50.

Rozhodčí : Vaňkát Zdeněk - Matas Martin, Sedláček Jiří.

Žluté karty : 63´ Outrata ( Pardubice ).

Průběh utkání slovy asistenta Radima Laibla : " Proti „perníkářům“ z východních Čech jsme chtěli odčinit neúspěch z předchozího utkání v Mladé Boleslavi. Začátek nám vyšel a již ve 4. minutě jsme se ujali vedení. Po standardní situaci Vopata se filigránsky trefil Heidenreich a bylo to – 1:0. Ve 21. minutě to bylo ještě o něco veselejší. Dlouhý míč za obranu si našel rychlonohý Zaspal, který sice zahrál na obě tyče soupeřovy svatyně, ale odražený míč dorazil do sítě Vopat – 2:0. Ve 37. minutě jsme rozehráli standardní situaci takovým způsobem, že hostující hráč postupoval v samostatném úniku na brankáře Blažka a své sólo proměnil – 1:2 ... Ve druhém poločase to bylo spíše o bojovnosti než o fotbalovosti, hosté se snažili o vyrovnání, ale dobře chytající Blažek a spolehlivá obrana byla proti. V 65. minutě rozehráli pohlednou akci po pravém křídle Kányai s Kafkou, aby se po centru prvně jmenovaného trefil nekompromisně levačkou střídající Jirkovský a bylo to – 3:1. Klid do zbytku utkání nám to však překvapivě nedodalo, dál jsme se dopouštěli zbytečných ztrát a hosté se ještě jednou vrátili do zápasu, v 75. minutě snížili na – 3:2. Do konce utkání se již niž podstatného neodehrálo, a tak tři body zůstaly na domácí půdě. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Klukům chci poděkovat za to, že v náročných klimatických podmínkách nechali na hřišti vše, odměnou jim může být vítězství. Já však spokojen býti nemohu, mě nezajímá výsledek, ale předvedená hra jednotlivců a celého týmu. V tom mě kluci nepřesvědčili. Dnes to nebylo to, čím bychom se chtěli prezentovat a co kluky učíme a na co se v tréninku zaměřujeme. Nechci ale zase být moc kritický, dali jsme tři branky, měli ještě nějaké další šance, tak z tohoto pohledu alespoň částečná spokojenost. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK Pardubice prohlížejte ZDE.