MU: FK Teplice - FC Slovan Liberec

Mladší žákyně nenavázaly na dobrý výkon ze čtvrteční dohrávky 2.kola. Na Slovan Liberec nestačily a důležité utkání prohrály 1:4.

Bohužel ani ve 4.kole I. ligy mladších žákyň se dívkám nepodařilo získat první tři body.

Hodnocení trenéra:
„Začátek zápasu se vyvíjel velmi slibně, ale už ve 14 minutě se podařilo hostům vstřelit branku která nás dostala do špatného myšlení a za pouhou minutu Liberec znovu proměnil svou šanci. Od 15 minuty do konce prvního poločasu se podařilo stoperce Vaňkové zachránit několik gólových šancí hostů. Po přestávce jsme kladli na větší důraz v poli a větší komunikaci na hřišti. Vstup do druhého poločasu se nám znovu nepodařil a ve 34 minutě jsme inkasovali další gól. Měli jsme spoustu střel na branku, ale bohužel brankářka všechny šance vychytala. V 55 minutě znovu udeřil Liberec na 0:4 a na holkách už bylo vidět zklamání. Lucii Vaníčkové se podařilo snížit stav na konečných 1:4. Na holkách byla znát menší vytíženost ze čtvrtečního utkání na Slavii. Holky musí zvednout hlavy a připravit se na sobotní utkání se spartou. Doufám, že z prohraného zápasu si holky vezmou zkušenosti do dalšího utkání. Děkuji všem rodičům a fanouškům za podporu.” – zhodnotil prohrané domácí utkání trenér žákyň Lukáš Hrubý.