MU: FK Teplice - FK Dukla Praha

O víkendu odehrály mladší žákyně další kolo na domácí půdě. Přivítaly na Stínadlech pražskou Duklu Praha se kterou prohrály 3:6.

Teplice vstoupily do zápasu velmi aktivně a díky tomu Smolová otevřela skóre už ve 2 minutě utkání přesnou střelou k tyči. Dívky z Dukly se nenechaly rozhodit a ihned ve 4 minutě srovnaly a následně v 9 minutě navýšily skóre na 1:2. Ve 24 a 27 minutě se probojovala k brance Smolová a Vaníčková obě dvě hráčky své šance proměnily a otočily skóre znovu na stranu Teplic. V boji o vítězství Teplice špatně vstoupily do druhého poločasu a ztratily jednobrankový náskok z prvního poločasu. Soupeřky v druhé půli si pohlídaly útočné akce Teplic a nedaly jim příležitost skórovat. Domácí nechali třikrát Köhlerovou osamocenou a ta všechny své šance dokázala proměnit a získat na Stínadlech tři body. Teplické dívky předvedly bojovný výkon a dramatický první poločas s nepovedeným druhým poločasem.

Hodnocení trenéra:
Do nedělního zápasu jsme vstoupili v dobré náladě po vyhraném zápase starších žákyň. Od začátku to byl těžký zápas, ale do poločasu jsme vedli 3:2. Náskok jsme chtěli udržet a na domácí půdě zvítězit, ale po přestávce začal soupeř mnohem více útočit a naše obrana nápor nezvládla. Konečný výsledek 3:6 je pro mě zklamání protože za první poločas je jen málo chyb co bych holkám mohl vytknout. Bohužel druhý poločas nevyšel i to je fotbal. Chci velice pochválit za předvedenou hru a komunikaci na hřišti, protože ta nám dělala problém a také vyzdvihnout super výkon domácí brankářky.” – zhodnotil nepříliš povedené utkání mladších žákyň Lukáš Hrubý.