MU: FK Teplice - FK Dukla Praha B

Starší žákyně vybojovaly na domácí půdě před svými fanoušky tři body.

Od začátku utkání si dívky vypracovaly nespočet šancí, ale ani jedna neskončila gólem. Soupeřky si také vytvořily pár nebezpečných situací, které obrana domácích stačila hru přerušit. Do druhého poločasu vstoupily žlutomodří s tím vstřelit co nejrychleji branku a dotáhnout zápas do vítězného konce. Netrvalo dlouho a pěknou střelou k tyči otevřela skóre kapitánka týmu Vrbová. Tři minuty poté zvýšila Kůrková a těsně před koncem zápasu potvrdila výsledek Zemanová.

Hodnocení trenéra:

„V prvním jarním kole přijel posílený soupeř z Dukly Praha, ale naše hráčky se ho nezalekly a od začátku hrály svoji útočnou hru. Jediná škoda v prvním poločase byla, že jsme nedokázali v klidu zakončit nebo překonat soupeřovu gólmanku, která chytala výborně. Po menší úpravě v sestavě, jsme do druhého poločasu přidali na důrazu a více jsme hráli ze stran. A díky tomu jsme vstřelili tři vítězné branky” – hodnotí trenér starších žákyň, Stanislav Pacanda.