Česká liga mladšího dorostu U 17-kolo č.15 dne 20.3.2015-Anger

FK Teplice : Bohemians Praha 1905 2 : 0 (1 : 0)

-Pošík,Schettl,Vyleta-

-Ondrášek,Kokeš,Kováč,Hloušek,Frána-

-Šilhan,Kormunda

Střídání :

75.min. Čisár za Fránu

8.min. 1:0 Šilhan (Kováč)

61.min.2:0 Ondrášek(Hloušek)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 9 : 6 (4 : 2)

Střely mimo: 7 :9(6 : 4)

Fauly:14 :8(11 : 3)

Rohy: 5 : 2 (2 : 2)

Hodnocení trenéra

V prvním mistrovském utkání v jarní části, jsme zvítězili nad Bohemians Praha 1905 v poměru 2:0

V bojovném utkání jsme byli o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Naše výhra se však nerodila lehce a stálo nás to hodně úsilí, neboť Bohemka byla hodně nepříjemným soupeřem. První branku jsme vstřelili po průniku Kováče a následné dorážce Šilhana. V dalším průběhu utkání, jsme měli několik dobře rozjetých akcí zejména z pravé strany. Ale chybělo nám lepší řešení finální fáze a tím jsme se připravili o lepší poločasový výsledek.

Ve druhém poločase začala Bohemka hrát aktivněji, více napadala naši rozehrávku a to nám dělalo problémy. Přesto se nám podařilo po individuální akci Ondráškem, vstřelit druhou branku. To nás uklidnilo a už to vypadalo, že si v poklidu dojdeme pro vítězství. V posledních minutách si však hosté vytvořili dvě dobré brankové příležitosti. Nás však při nich podržel brankář Němeček a udržel tak čisté konto.