MUŽI B: Bischofswerdaer FV - FK Teplice 4:3

Přátelské utkání - FK Teplice - Muži B

Čtvrtek 09.01.202018:00 - Bischofswerda / Ernst-Thälmann-Strasse 2A

4:3 (2:0)

Branky Teplic: 57. Kováč Daniel ( as. Šimeček Michal ) - 3:1, 84. Černý David ( as. Kodad Ladislav ) - 4:2, 87. Černý David ( as. Šup Dominik ) - 4:3.

Statistiky utkání: Střely na branku 4:4 ( 3:1, 1:3 ) *** Střely mimo branku 7:8 ( 4:4, 3:4 ) *** Střely celkem 11:12 ( 7:5, 4:7 ) *** Vyložené šance 1:2 ( 1:1, 0:1 ) *** Ofsajdy 2:1 ( 1:0, 1:1 ) *** Rohové kopy 6:7 ( 3:0, 3:4 ) *** Fauly 11:13 ( 7:9, 4:4 ).

Sestava Teplic - 1.poločas: Blažek Tomáš - Kodad Ladislav, Náhlovský David, Kováč Daniel, Hýbl Matěj - Soungole Daniel (K), Nobst Dominik - Černý David, Černý Václav, Liška Lukáš - Šup Dominik.

Sestava Teplic - 2.poločas: Dombrovskij Patrik - Čítek Vojtěch, Kováč Daniel, Šimeček Michal - Nobst Domonik, Vobecký Marek - Kodad Ladislav, Šup Dominik (K), Baftijar Besir, Hýbl Matěj - Černý David.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Stadion: Ernst-Thälmann-Strasse / UMT.

Diváků: 70.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Na začátku zimní přípravy jsme v prvních čtrnácti dnech chtěli jen trénovat a nehrát žádné přípravné utkání. Ale z důvodu, že jsme chtěli vidět kluky o které máme zájem přímo v akci, vložili jsme do týdenního plánu na čtvrtek 9.1. i utkání na hřišti účastníka německé Regionalligy Nordost 2019/2020 saského týmu Bischofswerdaer FV 08. Dvacet minut nám trvalo, než jsme se na hřišti srovnali a byli Bischofswerdě rovnocenným soupeřem. Od té doby se hra vyrovnala a i my jsme byli schopni ohrozit branku domácích. A když už to vypadalo, že převezmeme otěže hry do svých rukou domácí si doslova vymodlili penaltu díky které šli do jednobrankového vedení. My rozhodně nechtěli zůstat pozadu, ale střely Nobsta, Davida Černého a Hýbla se neujaly. Těsně před poločasem se domácí podruhé prosadili, když povedená střela z 20-ti metrů napříč pokutovým územím skončila těsně v naší síti. Druhý poločas začal naší velkou aktivitou a snahou o vyrovnání, ale další krásná rána tentokrát z 25-ti metrů a stav 3:0 pro domácí měly náš tlak zcela zastavit. Kluci však nic nezabalili a po rohovém kopu Šimečka z pravé strany se hlavou prosadil stoper Kováč. Další šance Davida Černého, k tomu neodpískané dvě zcela evidentní hraní rukou v pokutovém území domácích a penaltový faul na Vobeckého ve vyložené pozici nás bohužel stále nepřiblížili k lepšímu výsledku. Místo abychom z naší převahy ještě více vytěžili, přišel rohový kop a čtvrtá branka Bischofswerdy. Ale znovu nás to nepoložilo a po našem tlaku se dvakrát v rozmezí tří minut gólově prosadil David Černý. Do konce utkání zbývalo ještě pár minut a my se doslova hnali za vyrovnáním. A díky naší aktivitě přišla ještě jedna obrovské šance, když jsme šli do přečíslení tří hráčů na jednoho, ale špatným výběrem místa jsme se o srovnání skóre připravili sami a nakonec tak prohráli o jedinou branku 4:3. Musím pochválit celý tým za to, že nepodlehl nepříznivému vývoji skóre a dřel až do poslední minuty. K naší zlepšené hře zcela určitě přispěli noví zkušení borci, o které máme zájem a které chceme přivést k našim mladíkům, aby jim pomohli nejen zvednout výkonnost, ale hlavně vystoupat na jaře v tabulce Fortuna ČFL co možná nejvýše. Věřím, že najdeme společnou řeč, budeme je moci i pro mistrovská utkání obléknout do žluto-modrého dresu a společně začneme úspěšnější etapu působení teplického B týmu, než kterou jsme prožili na podzim uplynulého roku 2019."