Omezený vjezd ke stadionu při zápasech kvůli výstavbě ZS

V říjnu započala stavba nového zimního stadionu vedle Sportovní haly Teplice, díky tomu je uzavřeno parkoviště u sportovní haly, které díky své poloze rádi využívali návštěvníci fotbalových zápasů na Stínadlech. Ti musí volit některou z dalších variant parkování. Nově bude od zápasu s Mladou Boleslaví rozhodnutím Policie ČR uzavřen také vjezd směrem do areálu stadionu již na křižovatce se Svojsíkovou ulicí, odsud projedou dále pouze majitelé vjezdového oprávnění.

K parkování je k dispozici fanouškům i nadále parkoviště na křižovatce ulic Alejní a Čs. dobrovolců, dále také parkovací plochy v obchodních centrech Galerie Teplice a Fontána Teplice. Parkovat dle pravidel silničního provozu je možné také v Jateční ulici.