PU s FK Mladá Boleslav

Uběhlo půl roku od našeho prvního zápasu s tímto soupeřem. Na turnaji v Hradci jsme spolu sehráli vyrovnané utkání. První třetina dnešního střetnutí ukázala, že zápas bude probíhat podobným způsobem. Bohužel i přesto, že jsme v první části  byli lepším týmem, soupeř nás ve druhé třetině přehrál bojovností, agresivitou a lepším týmovým výkonem. Ve třetí části se nám podařío snížit, ale opět přišel výpadek a utkání do vítězného konce dotáhl náš soupeř. Dnes za náš tým odehrál svoje první utkáni Martin Chýle (hráč na zkoušku z Junior Chomutov), který společně s Radkem Žornou předvedl jeden s nejvýraznějších výkonů našeho týmu.

FK Mladá Boleslav - FK Teplice 7:4 (1:1, 3:0, 3:3)

Sestava: Bichrt, De Monte - Mach, Žorna, Nykodým, Sedlák, Abtrachymov, Polívka, Podaný, Slivka, Borosch, Hloušek, Chýle, Odermatt

Branky: Hloušek 2, Polívka, Chýle