Po reprezentační přestávce míříme do Zlína

Po reprezentační přestávce se o slovo opět hlásí nejvyšší soutěž! A Teplice nečeká vůbec nic lehkého, v sobotu se totiž představí ve Zlíně, který se zatím v ligové soutěži trápí. Skláři chtějí uspět a potvrdit, že i v novém ročníku jsou černým koněm soutěže. „Už se na zápas moc těšíme, tyhle pauzy nejsou ideální. Chceme utkání zvládnout, ve Zlíně uspět!“ hlásí levý bez žlutomodrých Jan Krob.

Tepličtí reprezentační pauzu využili k dobití baterek, na rozdíl od Zlína, který doma prohrál s Vítkovicemi, neabsolvovali přípravný zápas. „Nejvíc času jsme trávili s kondičním trenérem Čepkem, nabírali jsme kondici, byli jsme často v posilovně,“ prozradil „Krobík“.

Fastav se chystá na základní skupinu Evropské ligy, kterou si na jaře díky vítězství v domácím MOL Cupu vybojoval. Mužstvo prošlo v létě velkou obměnou, kádr doplnilo několik jmen, nejčerstvěji Ševce posílili brankář Zlámal, navrátilec ze Sparty Vukadinovič nebo obránce Holík.

Zlín sice postrádá fazónu z předchozí sezóny, své dva dosavadní domácí duely ale vyhrál – Brno porazil 2:1, Karvinou 1:0. „Jsou doma, určitě budou chtít vyhrát. My ale také,“ nehledí Krob na bilanci Ševců.

Na jaře žlutomodří ve Zlíně uspěli, když zvítězili 2:0, góly dávali Fillo a Jeřábek. Teplice se ve Zlíně poprvé představí v modré kombinaci dresů od firmy Puma, která je dodavatelem sportovního vybavení od července letošního roku.