Podzim pohledem statistik - týmové statistiky

Během podzimních šestácti kol posbírali tepličtí hráči 22 bodů a jsou na šestém místě v tabulce. Pojďme se podívat, jak si vedli v dalších ukazatelích v rámci nejvyšší ligové soutěže.

Většinu bodů posbírali tepličtí hráči na hřištích soupeřů, v tabulce domácích zápasů jso utak až na třináctém místě s osmi body za dvě výhry, dvě remízy a tři prohry. To v tabulce venkovních utkání jsou žlutomodří na čtvrtém místě se čtrnácti body za čtyři výhry, dvě remízy a tři prohry.

Tepličtí nastříleli během podzimu osmnáct branek, což je řadí s průměrem 1,1 gólu na zápas na jedenáctou příčku tabulky. Svěřenci Daniela Šmejkala naopak měli čtvrtou nejpevnější defenzivu, když inkasovali pouze patnáctkrát a zařadili se hned za Plzeň, Slavii a Spartu.

Čtrvrtá příčka za tímto trojlístkem patří Teplicím také v tabulce návštěvnosti, průměrně teplické zápasy navštívilo 5375 diváků.