Přátelské utkání: Teplice - Dukla Praha 5:4 (3:1)

Teplický tým má za sebou další přátelské utkání v letní přípravě, tentokrát se utkal v Modré s Duklou Praha a fanoušci se mohli bavit fotbalem, protože utkání skončilo divokým výsledkem 5:4. Hatrick v zápase zaznamenal Daniel Trubač, další dvě branky pak přidal Matyáš Kozák.

Žlutomodří brzy prohrávali, když Fabry hlavou přehodil Němečka v teplické brance. Za pět minut dokázal vyrovnat Daniel Trubač, který byl na konci rychlé akce na jeden dotek. Po čtvrthodině hry přidal Trubač další branku, dorazil totiž Řezníčkovu penaltu. Pak mohli tepličtí hráči přidat další branky, jenže Žitný, Kozák ani Řezníček se ve velkých šancích nedokázali prosadit. Mladému Kozákovi se to povedlo až ve 42. minutě, poločasový stav byl tedy 3:1.

Po změně stran mohl navýšit vedení Řezníček, ale jeho šanci zlikvidoval Rada. Hlavou po rohovém kopu se mohl prosadit také Vondrášek, jenže mířil těsně mimo, a tak přišel trest na druhé stran Jaejun An obešel Němečka a snížil. Svěřenci Stanislava Hejkala ovšem opět dokízali odskočit, nejprve se prosadil Matyáš Kozák a krátce dovršil hatrick Daniel Trubač. Dukla ještě zdramatizovala zápas dvěma rychlými brankami Houhy a Palaciose, ale výhru 5:4 Teplice uhájily.

Teplice - Dukla Praha 5:4 (3:1)
9., 16. a 78. Trubač, 43. a 75. Kozák - 4. Fabry, 68. Jaejun An, 79. Houha, 82. Palacios.
Sestava Teplic: Němeček - Nazarov (46. Hošek), Heidenreich, Mareček (80. Ljevaković) - Černý, Kučera (60. Vondrášek), Žitný, Trubač, Hyčka (60. Radosta) - Řezníček, Kozák.