Přátelské utkání: Teplice - Plzeň B 2:0 (0:0)

Teplický tým vyplnil dlouhý týden mezi pátečním zápasem s Jabloncem a nedělním v Českých Budějovicích přípravným zápasem s béčkem Viktorie Plzeň. Trenér Radim Kučera využil toto střetnutí, aby se do zápasového vytížení dostali hráči po prodělaném COVIDu, takže příležitost dostali například Vondrášek, Jukl, Trubač, Moulis nebo Mareš.

V šesté minutě protáhl hostujícího brankáře hlavičkou Macej, Viktoria zahrozila ve dvacáté minutě po brejku, ale její hráč zamířil mimo. Krásnou střelu poslal poté na branku Plzně Robert Jukl, ale gólman vyrazil míč mimo. Macej zahrozil po půlhodině hry, pěkně se uvolnil na hranici vápna, jenže vypálil výrazně mimo. Ve třiatřicáté minutě Jakub Mareš svým přímým kopem olízl břevno hostujícího brankáře. Těsně před poločasem mohl otevřít skóre Daniel Trubač, který mohl jít sám na brankáře, ale obránce Plzně ho těsně před vápnem fauloval. Z následného přímého kopu Moulis zamířil k tyči, kde byl však Sváček včas.

Po změně stran nejprve Trubač hlavou trefil tyč, v 52. minutě už se konečně povedlo žlutomodrým skórovat, Mareš nacentroval na Trubače, který se prvním dotekem uvolnil a skóroval. Zvýšit mohl Mareš, který ale po centru Ljevakoviće trefil jen prostor, kde stál brankář. Dvacet minut před koncem centr Vondráška zblokoval hráč Plzně rukou, následnou penaltu neproměnil Macej. Zvýšil tak až v 71. minutě Moulis, který z hranice vápna uklidl míč k tyči. Těsně před koncem mohl ještě navýšit vedení znovu Moulis, ale tentokrát tváří v tvář brankáři pálil nad.

Teplice - Plzeň B 2:0 (0:0)
Branky:
52. Trubač, 71. Moulis.
Rozhodčí: Nedvěd - Rouček, Baum.
Sestava Teplic: Čtvrtečka (46. Němeček) - Vondrášek, Hošek, Heidenreich, Hyčka - Jukl, Ljevaković (77. Kováč) - Macej, Trubač, Moulis - Mareš (77. Šup).