Přátelské utkání: Ústí nad Labem - Teplice 3:3 (1:2)

​Žlutomodří dnes odehráli druhý přípravný zápas zimní přípravy, když se střetli na umělé trávě v Ústí nad Labem s domácím týmem. Tepličtí zkoušeli v zápase netradičně rozestavení 3-5-2.

Svěřencům Daniela Šmejkala patřil úvod zápasu, už ve 13. minutě otevřel skóre po centru Jana Kroba Marek Červenka. Hned vzápětí pak využil sólového úniku přesným zakončením David Vaněček. Vaněček měl další šanci o několik minut později, ale tentokrát zamířil mimo. V závěru poločasu pak domácí tým srovnal obraz hry a zásluhou Jindráčka dokázal také snížit.

Po změně stran Ústí rychle otočilo utkání a dostalo se do vedení 3:2, zbytek zápasu už se nesl v hodně rozháraném duchu, ale srovnat mohl v 73. minutě hlavou Kodeš, jehož hlavičku brankář domácích s problémy vyškrábl. Vyrovnání tak přinesla až hlavička Soungoleho z poslední minuty. Utkání tak skončilo remízou 3:3.

Ústí nad Labem - Teplice 3:3 (1:2)
Branky Teplic:
13. Červenka, 16. Vaněček, 90. Soungole.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Diviš - Čmovš, Ljevakovič, Král - Vondrášek, Soungole, T. Kučera, Krob - Rezek - Červenka, Vaněček.
2. poločas: Grigar - Vondrášek, Kodeš, Urma - Hyčka, Soungole, Gebert, A. Kučera - Šup, Vošahlík.