Přátelské utkání: Vlašim - Teplice 0:2 (0:0)

Teplický tým odehrál další přátelské utkání v rámci zimní přípravy, nastoupil na hřišti Vlašimi na umělé trávě v jejím areálu Na Lukách, kde zvítězil 2:0. "Spokojenost je s výsledkem a s hezkými góly, které jsme dali, takže utkání splnilo účel. Šlo o jeden z posledních zápasů před odjezdem na Kypr," řekl k zápasu asistent trenéra Radim Nečas.

Během první půle se hrál fotbal oboustranně bez větších šancí, žlutomodří sice více drželi míč, ale asi největší příležitost měl ve 20. minutě Patrik Žitný, který hlavičkoval kousek vedle branky. Poločas tak skončil bezbránkovým stavem.

Druhý poločas začal rychlou brankou Teplic, když Šup zužitkoval centr Hyčky z pravé strany a pod brankářem dostal míč do sítě. Navýšit vedení mohl po centru z druhé strany od Kroba Červenka, ale těsně minul. Na 2:0 tak zvýšil až v 68. minutě Tomáš Kučera, který si vyměnil míč se Žitným a propálil gólmana Vlašimi. Závěr utkání už svěřenci Daniela Šmejkala kontrolovali a dotáhli utkání ke dvoubrankové výhře.

Vlašim - Teplice 0:2 (0:0)