Předprodej lístků na Spartu pokračuje

Stínadla zažijí v neděli 1. května jedno z nejprestižnějších utkání, které teplický tým v rámci této sezóny SYNOT ligy odehraje. Do Teplic přijíždí pražská Sparta, což slibuje napínavou podívanou před výbornou diváckou kulisou.

Lístky na toto utkání jsou v prodeji již od minulého týdne a předprodej bude pokračovat až do neděle do 11:00. V prodeji jsou hned na několika místech po celých Teplicích. Vstupenky se prodávají ve Sběrně Sazky v Řetenicích naproti Perle, na informacích v Obchodním centru Galerie Teplice, na infostánku v Obchodním centru Olympia Teplice a také v prodejně Nord Blanc v Obchodním centru Fontána Teplice.

Fanoušci si tak mohou lístky na zajímavý zápas na Stínadlech zajistit již s předstihem a vyhnout se tak jakýmkoliv frontám na stadionu. Před nákupem lístků prosíme fanoušky Sparty o prostudování pokynů, které jsou jim určeny pro tento zápas, pokyny jsou zde. Cena lístků zůstává stejná jako na ostatní utkání, tedy 100 Kč na hlavní tribunu a pro muže na ostatní tribuny, 50 Kč pro ženy na ostatní tribuny, děti do 150 cm mají vstup na utkání zdarma.