Přípravný duel s Ústím se bude hrát na umělé trávě na Stínadlech

V sobotu od 11:00 hod. se v Dubí - Pozorce odehraje první přípravný duel teplického týmu v rámci letní přípravy, soupeřem žlutomodrých bude FK Ústí nad Labem. Tým, který spadl v uplynulém ročníku z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY také zahájil v tomto týdnu přípravu. Ústí nad Labem vede jako trenér bývalý hráč Teplic Dušan Tesařík.

Ještě před tímto zápasem se dnes k týmu Teplcie připojí na testy další hráč - Ryan Adigo z německého Würzburger Kickers, který za tento tým nastupoval ve třetí bundeslize. Jednadvacetiletý záložník si před několika dny připsal premiéru v reprezentaci Beninu v rámci kvalifikace o Africký pohár národů v zápase s Mosambikem, kde byl spoluhráčem Mohameda Tijaniho.

Aktualizace ze soboty 9:00: Utkání se bude hrát na umělé trávě na Stínadlech z důvodu podmáčeného hřiště v Dubí!